1. ročník Srazu veteránů v Chýnově

2016 Chynov1

Dne 21.8. 2016 jsme jako klub uspořádali první sraz veteránů v Chýnově. Jsme rádi za podporu všech, kteří se podíleli na přípravě srazu a všem, kteří i přes špatné dopolední počasí, přijeli podpořit náš klub svou návštěvou. Jsme moc rádi, že na 1. ročníku jsme měli 80 registrovaných účastníků.

Mohli jsme zde přivítat i vzácné hosty, jako je například Petr Hošťálek a Jan Pták. A k vidění byly opravdu zajímavé stroje.

 

2016 Chynov4

 

2016 Chynov5

Akce vypukla v 10:00, kdy začali najíždět první vozidla. I přes ranní déšť se parkoviště a park začali plnit historickými motocykly a automobily. Účastníci najížděli až do 12:00 hodin. Mezitím probíhaly rozhovory s panem Hošťálkem a Ptákem. Poté proběhla ukázka závodních motocyklů. Jan Pták mladší a starší zajeli pár kol okolo parku, jako by byli na závodní dráze.

  

 

2016 Chynov2

Ve 12:30 hodin byl start spanilé jízdy okolím Chýnova. Po cestě byly dvě zastávky a to v Chotovinách a Choustníku, kde se všichni mohli občerstvit. Návrat do Chýnova byl v 15:30 hodin. Jsme rádi, že všichni dojeli naši vyjížďku v pořádku, i když po cestě nějaké opravy proběhly, ale to k tomu všemu patří. Po návratu proběhlo vyhlášení cen a rozdání odměn pro zúčastněné. 2016 Chynov3

 

Děkujeme všem co se 1. Srazu veteránů Chýnov zúčastnili a určitě se můžete těšit na další ročník. 

  

Foto z akce:http://www.rajce.net/a13149607 

 

 

Ondraf

Přihlášení