Drazice 1

 

Dne 13.6. 2015 se konal sraz veteránů v Dražicích a Veterán klub Chýnov se samozřejmě zúčastnil. Setkání se konalo před KD Dražice. Účast byla velmi hojná a motorek se dostavilo opravdu dost.

Naplánovaná byla spanilá jízda. Při cestě byly 3 zastávky (Přeštěnice, Nadějkov, Borotín). Cesta vedla přes okolní vesnice. Při cestě z Borotína sice začalo pršet, ale nenechali jsme se odradit. Po příjezdu do Dražic bylo připravené losování tomboly. Tombola byla bohatá a tak 2 členové z našeho klubu si domů odváželi výhru. 

 

Drazice 4

Jako obvykle ani toto setkání se neobešlo bez menších závad na našich strojích. První měl Václav, když se mu na jeho Jawě 350 SV opět uvolnila plováková komora, problém nastal těsně před zastávkou, takže oprava byla rychlá. Další problém nastal Karlovi, kterýmu prasklo plynové lanko. Náhradní lanko sebou vozíme v základní výbavě, takže se vyměnilo a bylo po problému.

Drazice 2

Sraz se velmi vydařil. Díky patří zejména pořadatelům a to JAWA KLUBU DRAŽICE a těšíme se na další ročník. 

 

 

Foto z akce VKCH: http://www.rajce.net/a11493841

 

Foto z akce KV Foto: http://www.rajce.net/a11491691

 

Video z akce: https://youtu.be/PKC9fbYmzyQ 

 

 

Účastníci vyjížďky:

Zdeněk P.(ČZ 250 Sport)

Zdeněk P.(ČZ 175)

Ondra F.(Jawa 250)

Štěpán D.(Jawa-ČZ 175)

Zdeněk S.(ČZ 150)

Karel V.(ČZ 175 Sport)

Honza V. (Jawa 350)

Karel V. (fotograf)

 

Ondraf

motosport chynov150chynov

Počítadlo návštěv

DnesDnes6
Tento týdenTento týden180
CelkemCelkem419938

Přihlášení